Zde je vše o CadSoft EAGLE

Moje knihovny a jiné soubory do EAGLE
Zde je program, který jsem si vytvořil pro Eagle, takové aktivní menu ve kterém je rychlejší a lepší spouštění.           Návody na EAGLE
 
Ke stažení Zde (1,97MB) staženo x
Verze Eagle 6.5.0
Protože jsem zjistil, že nová aktualizace omezí některé funkce vytváření DPS, jako u zkušební verze. Návod jak vypnout aktualizace je v Návodu na EAGLE. Kdo není LAMA - umí registrovat EAGLE bez návodu a poslepu.
Program ke stažení Zde (42MB) staženo x   (nejde na systémech Windows 10)
Registrační soubory pro EAGLE 6.5.0 ke stažení Zde (57kB) staženo x
 

Verze Eagle 7.5.0    Zde jsou nějaké novinky o Eagle
K instalaci této verze je potřeba být připojený k internetu. Poté budete vyzvání k zadání licenčního čísla, bez této licence, vám Eagle 7.5 nepůjde spustit. Po vložení licence, budete vyzvání k jejímu ověření platnosti a po úspěšném ověření mužete s radostí začít pracovat... Nebo tam vložit crack, ale to se již nesmíte připojit k internetu, jinak po spuštění programu nastane ověření licence a následně zablokování eagle, do té doby než si zakoupíte pravou licenci. Řeknu vám, že vývojáři programu CADSOFT Eagle 7 jeho vzhled pěkně dokurvily, takže zůstávám u své v. 6.5. moje knihovna jde i na verzi 7.

 
Program 32-bitové verze ke stažení Zde (53MB) staženo x
Program 64-bitové verze ke stažení Zde (56MB) staženo x
Registrační soubory pro EAGLE 7.5.0 ke stažení Zde (57kB) staženo x
Spouštěcí návody  
Registrační soubory pro automatické spuštění editorů schémat, DPS a
ke stažení Zde (1kB) staženo x
 

Pokuď použijete registrační soubor pro automatické otevírání editorů, tak si nejdříve pozorně přečtěte >Tento Návod<, než program EAGLE nainstalujete.

Moje další upravená knihovna do Eagle 6.4.0 a vyšší

Upravená, počeštěná trochu probraná, přehledná knihovna běžně používaných součástek. Pořád dělám víc a víc úprav. Vytvořená v  EAGLE 6.4.0,... Přiložen návod, kam knihovny vložit. Doporučená rada: Když si stáhnete každou, novou knihovnu, tak nejdříve tu starou, celou smazat a potom vložit novou. Překopírováním staré knihovny tam zůstanou všechny původní soubory a pak z toho bude bordel největší, že se v tom nikdo nevyzná... Moje knihovny nejdou ve starších verzí EAGLE 6.3.0 a méně, tak doporučuji aktualizovat na verzi 6.5.0. Pokuď v knihovně nenajdete součástku kterou potřebujete, tak mi napište a já jí tam přidám.

Ke stažení Zde  (136kB) staženo x
Alternativní odkaz Zde
 

Všechny zde uvedené aplikace jsou volně šiřitelné.

1 2 [3] 4

Když něco nepůjde stáhnout, ihned mi napište co nešlo stáhnout.