Moje soubory, knihovny do EAGLE 6
EAGLE, nejlepší program jaký kdy existuje, na vytváření schémat, Plošných spojů atd.  Pokuď hledáte snadno použitelný, výkonný a přístupný program pro tvorbu schémat a návrh plošných spojů, který Vám usnadní práci, EAGLE je v oboru jednička! 
Všechny soubory  Zde

KONDENZÁTOR
Jako další šikovnou utilitku je Kondenzátor. No, přiznejte se komu se daří přepočítávat jednotky faradů. Tady zadáte číslo ker. kondenzátoru a je to.

Ke stažení Zde (169kB) staženo x

Led kalkulátor
Toto je taková jednoduchá a jednoúčelná aplikace a slouží k výpočtu předřadného odporu pro LED diodu. Podle barvy LED diody a podle napětí vám aplikace vypočítá hodnotu předřadného odporu. Často se to hodí.  Kdo umí počítat, tak mu na to postačí obyčejná kalkulačka. Ale pro výpočet odporu neznámé ledky nepomůže ani ten nejlepší program, či kalkulačka.

Ke stažení Zde (22 kB) staženo x

LM 317 kalkulátor
Tato kalkulačka vám zase vypočte podle zadání hodnot výstupní napětí nebo hodnotu potřebného odporu. Navíc obsahuje schématické značení pinů tohoto obvodu v různých pouzdrech.

Ke stažení Zde (23kB staženo x
Odporový dělič
No co dodat, název napovídá. Program vám vypočte podle zadání hodnot optimální odprový dělič.
 
Ke stažení Zde (153kB) staženo x

VÝPOČTY PRO 555ku
Jak legendární je tento obvod! Dá se s ním dělat možné i nemožné. Stačí zadat jen hodnoty součástek a program vám hned vypočte frekvenci i čas v sepnutí mono zapojení.

Ke stažení Zde (226kB) staženo x

555 TIMER DESIGN
Oproti minulé aplikačce je tato bohatší jednak o grafické zpracování a vůbec je v ní přímo nahráno několik typických příkladů zapojení tak známého obvodu jako je NE555.

Ke stažení Zde (166kB) staženo x

Convert
Program, který dokáže převést všechno možný na všechno nemožný :-) Opravdu, nachází se v něm kvantum veličin.

Ke stažení Zde (485 kB) staženo x
 

Všechny zde uvedené aplikace jsou volně šiřitelné.

[1] 2 3 4

Když něco nepůjde stáhnout, ihned mi napište co nešlo stáhnout.